consol shoping

מדיניות פרטיות

IMPORNATION IMPORT & MARKETING LTT ח.פ 514272269 (“אנחנו”, “אנו” או “החברה”) אוסף מידע על לקוחותיו על מנת לשפר את חווית הקניות שלהם ולשתף את הלקוחות שלנו במוצרים, שירותים ומבצעים שלנו. מדיניות פרטיות זו מתארת את סוגי המידע שאנו עשויים לאסוף מכם כאשר אתם מבקרים באתר שלנו, https://bigemporio.co.il/ (“האתר”), ואת הדרכים באמצעותם אנו אוספים, משתמשים, שומרים, מגנים וחושפים מידע זה. מדיניות זו חלה גם על מידע שאנו אוספים מכם באמצעות דואר אלקטרוני או באמצעים אלקטרוניים אחרים, כגון הודעות טקסט, ועל מידע שאנו אוספים מכם דרך אפליקציות סלולריות. מדיניות זו לא חלה על מידע שאתם שולחים לנו או על מידע אנחנו אוספים באמצעים אחרים, כמו למשל דרך הטלפון, או דרך שימוש בדואר, וכן היא אינה חלה על מידע שנאסף על ידי צדדים שלישיים. האתר מופעל על ידי IMPORNATION IMPORT & MARKETING LTT ח.פ 514272269.

איזה סוג מידע אנו אוספים?

כאשר אתם מבצעים הזמנה או נרשמים באתר שלנו, ייתכן ותתבקשו להזין מידע שיכול לזהות אתכם באופן אישי , כגון שם, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת למשלוח, מספר טלפון ופרטי כרטיס אשראי (יחד- “מידע אישי). ייתכן וגם נאסוף מכם מידע שלא מזהה אתכם באופן אישי, באמצעות שימוש בטכנולוגיות שונות (כמו עוגיות), ומידע נוסף על חיבור האינטרנט שלכם, הציוד בו אתם משתמשים כדי להתחבר לאתר שלנו (למשל, כתובת הIP שלכם) ופרטי השימוש שלכם (יחד- “מידע לא אישי”). מידע זה נאסף כאשר אתם מספקים לנו אות, או באופן אוטומטי כאשר אתם גולשים באתר שלנו.


מה אנחנו עושים עם המידע שלכם?

אנו אוספים את המידע האישי שלכם כדי להעניק לכם שירות ולעבד את ההזמנות שלכם; כדי לספק לכם מידע על המוצרים שלנו, להוציא לפועל את ההתחייבויות שלנו ולאכוף את הזכויות שלנו הנובעות מחוזים שונים בינכם לביננו (כמו חיוב, לדוגמה), כדי ליידע אתכם אודות שינויים במוצרים, באתר שלנו ובשירותים שאנו מספקים דרכו, ובכל דרך אחרת בה ייתכן ונפרט לכם בעת שתספקו לנו את המידע. ייתכן גם שנשתמש במידע כדי ליצור אתכם קשר לגבי מוצרים, שירותים או מבצעים שעשויים לעניין אתכם. אם אינכם מעוניינים שנשתמש במידע שלכם בדרך זו, אנא לחצו על הקישור “הסרה מרשימת התפוצה” באימיילים שאתם מקבלים מאתנו. אם בקשתכם אינה מבוצעת תוך עשרה (10) ימי עסקים, אנא צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו בכתובת [email protected]. אנו אוספים מידע לא אישי על מנת שנוכל לשפר את האתר והמוצרים שלנו, להעריך את מאפייני התנועה והעסקאות שמתבצעות באתר, ולבצע ניתוחים סטטיסטיים ואחרים של ביצועי האתר. המידע הלא אישי שאנו אוספים מאפשר לנו גם לאחסן מידע אודות העדפותיכם (כדי שנוכל להתאים את האתר באופן אישי לפי תחומי העניין האישיים שלכם), לזרז את החיפושים שלכם, ולזהות אתכם כאשר אתם חוזרים לבקר אצלנו.

 

“עוגיות” (cookies)

אנחנו משתמשים בעוגיות ובטכנולוגיות כגון תיוגי פלאש ופיקסל כדי לזהות אתכם ואת ההעדפות שלכם. כך, אנחנו יכולים להקל על חווית הקניות שלכם, ולהעניק לכם חוויה מותאמת אישית באתר שלנו. עוגיות הן פיסות נתונים שאנו מאחסנים באופן אוטומטי במחשב שלכם, אם המחשב שלכם מאשר קבלת עוגיות. עוגיות אינן מכילות מידע לזיהוי אישי כגון שם, כתובת או כל מידע פיננסי ששמור על המחשב שלכם. אנו מספקים מספר זיהוי משתמש ייחודי על העוגיה שלכם, המקנה לנו גישה למידע שישפר את חווית הקניה שלכם, כמו למשל מוצרים שנשארו בסל הקניות שלכם, ספר הכתובות שלכם, וכן מאפשר לנו לספק לכם עמודים מותאמים אישית בהתאם למוצרים שצפיתם בהם או אותם רכשתם בעבר. אנחנו משתמשים בעוגיות גם כדי לעקוב אחר התנועה לאזורים שונים באתר שלנו, כך שנוכל להמשיך לערוך שינויים והתאמות שישפרו את חווית הקנייה שלכם. אם אתם לא מעוניינים שתישמר עוגיה במערכת שלכם, באפשרותכם להגדיר את העדפות הדפדפן שלכם כך שיסרב לשמור אותן. בכדי לחסום עוגיות, פנו לחלק ה’עזרה’ בדפדפן שלכם לקבלת הוראות.

עם מי אנחנו משתפים את המידע שלכם?

אנחנו לא מוכרים, סוחרים או מעבירים לצד שלישי את המידע האישי שלכם, מלבד כפי שמצוין במדיניות זו. דבר זה אינו חל על צדדים שלישיים נאמנים המסייעים לנו בתפעול האתר, ביצוע עסקאות או מתן שירות, כל עוד צדדים אלה עומדים בתנאי החיסיון. אנו עשויים לפרסם מידע אישי או לא אישי שלכם כאשר אנו רואים בכך צורך כדי לציית לחוקים, לאכוף את מדיניות האתר שלנו, או לשם הגנה על זכויותיהם, רכושם או בטחונם של אחרים. מידע שאינו אישי אודות הגולשים באתר שלנו עשוי להימסר לגופים אחרים למטרות שיווק, פרסום או מטרות אחרות שלנו. המידע האישי והלא אישי שלכם עשוי להימסר במקרים בהם חברה עוברת אירוע תאגידי כמו הקמה מחדש (כולל מקרים של פשיטת רגל), מיזוג, פיזור השקעות, ארגון מחדש, פירוק או מכירה אחרת של נכסים או מניות החברה או במקרה של החלפת בעלי השליטה בחברה שלנו.

 

איך אנחנו מגנים על המידע שלכם?

הטמענו אמצעים שנועדו להגן על המידע האישי שלכם מפני אובדן בשוגג וכן מפני גישה, שימוש, שינוי וחשיפה בלתי מורשים. כל המידע האישי שאתם מספקים לנו מאוחסן בשרתים המאובטחים שלנו מאחורי “חומות אש” (firewall), וכל תנועות התשלום המבוצעות באתר שלנו מוצפנות. יש לזכור עם זאת שההגנה על המידע שלכם ואבטחתו תלויות גם בכם; במקומות בהם סיפקנו לכם (או בהם בחרתם) סיסמה על מנת לקבל גישה לחלקים מסוימים באתר שלנו, על אחריותכם לשמור על הסיסמה חסויה. אנו מבקשים שלא תשתפו את הסיסמה שלכם עם איש. לצערנו, מסירת מידע דרך האינטרנט אינה בטוחה לחלוטין. אף על פי שאנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת להגן על המידע האישי שלכם, אנחנו לא יכולים לאבטח אותו באופן מוחלט. כל מסירת מידע אישי הינה על אחריותכם בלבד. אנו לא אחראים על מקרים של עקיפת הגדרות הבטיחות או אמצעי האבטחה הקיימים באתר.

קישורי צד שלישי

מפעם לפעם ועל פי שיקול דעתנו, ייתכן שנכלול או נציע מוצרים או שירותים של צד שלישי באתר שלנו. לאתרי האינטרנט של הצדדים השלישיים הללו יש מדיניות פרטיות נפרדות. לפיכך, אנו לא נושאים באחריות לתוכן ולפעילות של אתרים מקושרים אלו, או לכל מידע שאתם עשויים לספק לצדדים שלישיים אלו כאשר אתם מבקרים באתרי האינטרנט שלהם. עם זאת, חשוב לנו לשמור על אמינותו של אתר האינטרנט שלנו ועל כן אנו מקבלים בברכה כל משוב על אתרי צד שלישי שתרצו לשתף אותנו בו. את המשוב אתם מוזמנים לשלוח לכתובת הדוא”ל [email protected] .

ילדים

אנחנו לא אוספים מידע אישי על ילדים מתחת לגיל 13 באופן מודע. אנחנו לא מוכרים מוצרים שנועדו לרכישה על ידי ילדים וכל המוצרים לילדים שאנו מוכרים מיועדים לרכישה על ידי מבוגרים בלבד.

הסכמתכם האישית

כאשר אתם גולשים באתר שלנו, אתם מסכימים לתנאי מדיניות פרטיות זו. אם אינכם מסכימים עם תנאי השימוש, אנא אל תגלשו באתר האינטרנט שלנו.

 

שינויים במדיניות הפרטיות שלנו

מדיניות פרטיות זו עשויה להשתנות מפעם לפעם. שימושכם הקבוע באתר שלנו לאחר שינוי שכזה מהווה את הסכמתכם לתנאים החדשים. על כן אנא בדקו מדי פעם לעדכונים.

נגישות